News
Hypes

TILIO

Nasz projekt oddaje esencję spokojnego wypoczynku nad rzeką Liwiec w Polsce. ze szczególnym naciskiem na estetykę projektu i wciągające wrażenia użytkownika, zapraszamy do odkrywania harmonijnego połączenia spokoju i wyrafinowania.

Układ harmonijnie łączy kojące odcienie ziemi, delikatną typografię i dużą białą przestrzeń, tworząc płótno odzwierciedlające spokój brzegu rzeki Liwiec.

Subtelne pejzaże dźwiękowe

W ramach wyczynu cyfrowej pomysłowości zintegrowaliśmy subtelny przycisk dźwiękowy, pozwalający odwiedzającym delektować się melodią śpiewu ptaków lub spokojnym szumem rzeki. Ten innowacyjny dotyk podnosi poziom doświadczenia użytkownika, tworząc wciągającą atmosferę, która odzwierciedla prawdziwy spokój lokalizacji.

Nawigacja zorientowana na użytkownika 

Intuicyjny interfejs użytkownika serwisu gwarantuje, że każdy odwiedzający może bezproblemowo poruszać się po poszczególnych sekcjach – od „O nas”, które przybliża historię domku, po „Liwiec”, który w żywy sposób przedstawia okolicę. Naszym priorytetem było łatwe przeglądanie, dzięki czemu goście mogą zanurzyć się w narracji we własnym tempie.