News
Hypes
12.04.2024
Ludzie MUFU wykładowcami na SWPS
W kwietniu do grona wykładowców wrocławskiego oddziału Uniwersytetu SWPS dołączą dwie osoby z naszego zespołu: Gaba Kunert (Head of Advisory & Innovations) i Krzysiek Piła (brand & AI designer). Gaba poprowadzi zajęcia z Tożsamości i osobowości marki oraz Brandingu kulturowego, Krzysiek z Kreacji. Zachciało nam się wrócić na studia.
12.04.2024
Projekt dla Acera
Stworzyliśmy serię pięciu filmów dla Acera prezentujących model Chromebook Plus 515 – najpierw jeden konceptualny spot, a potem cztery kolejne, tym razem już fabularne. Seria prezentowała unikalne cechy laptopa, takie jak superwytrzymałość czy wyjątkowo mocna bateria. Czasu było niewiele, ale wyszło super. Zobaczcie sami.
12.04.2024
Projekt dla Komisji Europejskiej
Rozpoczęliśmy realizację projektu dla Komisji Europejskiej, w ramach którego przygotowujemy szereg materiałów graficznych na ich kanały w social mediach. Do tego w słusznej sprawie, bo celem akcji jest promowanie kobiet w technologii, a kolejne ilustracje przedstawiają kobiety zasłużone w tej dziedzinie. Fajna rzecz!
12.04.2024
Krzysiek Piła z MUFU prelegentem TEDx
Krzysiek Piła, brand & AI designer MUFU, wystąpił w roli prelegenta na wrocławskiej konferencji TEDx Uniwersytetu SWPS. Opowiedział tam o wpływie AI na branding i grafikę, jej mądrym wykorzystaniu w designie, a także o tym, jak nie popaść w graficzny banał korzystając ze sztucznej inteligencji i jej związku z... malarstwem impresjonistów.
12.04.2024
Dołączyliśmy do programu DIMAQ Employer
Kompetencje MUFU potwierdzone przez DIMAQ – program międzynarodowej standaryzacji kwalifikacji digital marketingowych. Znak #DIMAQEmployer oznacza, że szczególną uwagę przywiązujemy do rozwoju i podnoszenia kompetencji zespołu w tym zakresie. Ale przede wszystkim, że jesteśmy zaufanym partnerem do współpracy w onlinie!
12.04.2024
Nowy kolor w identyfikacji MUFU
Do identyfikacji wizualnej MUFU włączyliśmy najbardziej energetyczny kolor jaki znamy – limonkowy. Poza tym, że pięknie zgrał się z dotychczasowymi, czyli czernią i bielą, symbolizuje wszystko to, co nam najbliższe: świeżość, nowoczesność, rewolucyjność, innowację, moc (nie że tylko limonkę). Bo w identyfikacji marki nie ma miejsca na przypadki.
12.04.2024
Nasz projekt dla Mazowsza z wyróżnieniem w Kreaturze
Dostaliśmy wyróżnienie w Kreaturze Konkursie Niezależnej Kreacji! Kategoria? DESIGN, więc tym piękniej. Cieszymy się na maksa, przybijamy sobie piątki i dziękujemy naszemu klientowi. A „Kreaturę” stawiamy sobie na półeczce w naszym biurze i czekamy na kolejną. To znaczy aktywnie czekamy, nie biernie, wiadomo.
11.04.2024
MUFU w STGU
Dołączyliśmy do prestiżowego Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej! Cieszy tym bardziej, że ocenie podlegało nasze portfolio. Dla nas to nowe doświadczenia, inspiracje i dyskusje z osobami z branży, dla Was – kolejny dowód na to, że znamy się na projektowaniu jak mało kto i warto nam zaufać. Taki stempelek superjakości, ok?