News
Hypes

KALENDARZ 2023

MUFU

Nie możemy zrobić nic z upływającym czasem, ale możemy w tym czasie robić ładne rzeczy. Kalendarz inspirowany alfabetem Morse’a jest dowodem na to, że mniej znaczy więcej i nie ma co udawać, że jest inaczej. Krótki sygnał, długi sygnał. Kropka, kreska. Z takich sygnałów składa się cały nasz rok.

Unikaliśmy zbędnych detali, bo im prościej, tym lepiej. Kolejność miesięcy zapisaliśmy literami alfabetu Morse’a i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że na wszystko w życiu trzeba mieć pomysł. Żeby czas mijał przyjemniej.

Minimalizm i monochromatyczność projektu graficznego daje nam przejrzysty obraz roku. Każdy z miesięcy to nowa karta i motywacja do tego, żeby zacząć od nowa, może nawet lepiej i bardziej kreatywnie. Z ciekawością świata i tego, co znajdziemy na kolejnej stronie kalendarza.

Realizacja projektu kalendarza to coroczna tradycja MUFU. Każdy z naszych projektantów ma własny pomysł, a wprowadzamy w życie ten, który wyda nam się najbardziej kreatywny. Kalendarz łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, czyli jest zgodny z oczekiwaniami, które mamy wobec każdego tworzonego przez nas brandingu.