Usługi

01/03

Animacja

Już podczas oglądania Smerfów, przekonaliśmy się, że wolimy animację od statycznego obrazu. O wartości treści video przypominają nam też codziennie media społecznościowe. Ożywione grafiki nie tylko opowiadają piękne historie, ale też dają większą szansę bycia niepowtarzalnym. No i w końcu: animacja to jeszcze większe pole do popisu dla naszych projektantów. Zacieramy ręce.

02/03

Video

Nagrywamy spoty reklamowe, teledyski i mniej standardowe treści video, które niestraszne kreatywnej ekipie filmowej z najlepszym sprzętem. Zajmujemy się tworzeniem video w sposób kompleksowy. Wygrywamy jednak nie tylko umiejętnościami ekipy realizacyjnej, ale też ciekawymi wizjami scenarzystów i reżyserów. A wiecie, co jest najważniejsze w formatach video? Emocje. Bez umiejętności wytwarzania emocji na ekranie, to wszystko nie miałoby sensu.

Odtwórz wideo

03/03

Grafika

Zaczynamy od pustej kartki - to nasz ulubiony moment. Budujemy tożsamość marki od początku albo dołączamy w późniejszych etapach jej rozwoju. Tworzymy spójną identyfikację wizualną, oprawy graficzne, treści pod reklamy digital i outdoor. Pracujemy z najlepszymi projektantami, a ideę mamy jedną: musi być pięknie i skutecznie.