Mateusz Firlej

Animacja korporacyjna

Celem projektu była prezentacja grupy i nowej struktury Siemensa w Polsce, pozycjonowanie Siemensa jako zrównoważonej (sustainability), wiarygodnej i innowacyjnej firmy technologicznej oraz prezentacja korzyści z wykorzystania rozwiązań i technologii Siemensa.

Wschód Kultury

Naszym zadaniem było przygotowanie animowanego spotu promującego projekt Wschód Kultury łączący trzy festiwale w trzech miastach: Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie, Inne Brzmienia Art&Music Festival w Lublinie oraz Inny Wymiar w Białymstoku.

Kalendarz 2021

II edycja kalendarza Mufu. Tym razem postawiliśmy na kolor, mając nadzieję, że nasyci on wszystkie dni 2021 roku.

SKW rebranding

Czy da się stworzyć ciekawy key visual dla „mało atrakcyjnych” branż? Realizacja dla austriackiej firmy z ponad stuletnią tradycją, niech będzie dowodem na to, że można. Firma zajmuje się produkcją kabli, ma ich w swoich magazynach około 3000. To kable zasilające, komunikacyjne, przemysłowe. Każde. Uniwersalne i te specjalne, dedykowane.

15-lecie Polski w UE

W ramach obchodów 15-lecia przyłączenia się Polski do Unii Europejskiej, podjęliśmy współpracę z Narodowym Centrum Kultury. Zaprojektowaliśmy oprawę wizualną całego wydarzenia, a podstawą naszego projektu był znak graficzny.

ABC Czepczyński

Stworzyliśmy rebranding dla firmy spedycyjno-transportowej, która świętowała 20-lecie swojego istnienia. Chcieliśmy uchwycić jej dynamikę i zaznaczyć perspektywę przyszłości. Naszą główną misją było stworzenie świeżej identyfikacji wizualnej, który ożywi markę i wprowadzi ją w nową erę.

Kongres Niepodległa

Jako MUFU przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną Kongresu Niepodległa. Podczas kształtowania oprawy graficznej, postawiliśmy na wyraziste symbole, które przedstawiają cele wydarzenia zorganizowanego na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wybitne Polki

I AM POLKA – oto hasło, które stworzyliśmy w ramach globalnego projektu realizowanego wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Kampania miała na celu promowanie Polski i zwiększanie wiedzy na jej temat poprzez postaci wybitnych Polek. Przygotowaliśmy kanon wspaniałych osobistości i pojechaliśmy z nim w świat.