Marcin Rossa

Animacja korporacyjna

Celem projektu była prezentacja grupy i nowej struktury Siemensa w Polsce, pozycjonowanie Siemensa jako zrównoważonej (sustainability), wiarygodnej i innowacyjnej firmy technologicznej oraz prezentacja korzyści z wykorzystania rozwiązań i technologii Siemensa.

Kalendarz UW

Naszym zadaniem było zaprojektowanie kalendarza biurowego na 2018 rok. Chcieliśmy odejść od klasycznego wyglądu kalendarza przekładanego na spirali, dlatego postawiliśmy na projekt luźnych kart stojących na składanej podkładce.

Serwis dla MTJ

Główną prośbą klienta było opracowanie w serwisu w taki sposób, by ułatwić zakup klientom. Poprzednia wersja serwisu była nieco chaotyczna i skomplikowana, co zniechęcało ludzi i rezygnowali opuszczając stronę. Oprócz tego ważny był aspekt promocyjny. Strona miała sugerować klientom, co warto zakupić.

Serwis www dla Teatru Ochoty

Teatr Ochoty to jeden z najmniejszych teatrów miejskich w Warszawie. Od 2010 roku prowadzony jest przez artystów i menedżerów związanych z niezależną grupą Studio Teatralne Koło.

Wschód Kultury

Naszym zadaniem było przygotowanie animowanego spotu promującego projekt Wschód Kultury łączący trzy festiwale w trzech miastach: Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie, Inne Brzmienia Art&Music Festival w Lublinie oraz Inny Wymiar w Białymstoku.

Kalendarz 2021

II edycja kalendarza Mufu. Tym razem postawiliśmy na kolor, mając nadzieję, że nasyci on wszystkie dni 2021 roku.

SKW rebranding

Czy da się stworzyć ciekawy key visual dla „mało atrakcyjnych” branż? Realizacja dla austriackiej firmy z ponad stuletnią tradycją, niech będzie dowodem na to, że można. Firma zajmuje się produkcją kabli, ma ich w swoich magazynach około 3000. To kable zasilające, komunikacyjne, przemysłowe. Każde. Uniwersalne i te specjalne, dedykowane.

15-lecie Polski w UE

W ramach obchodów 15-lecia przyłączenia się Polski do Unii Europejskiej, podjęliśmy współpracę z Narodowym Centrum Kultury. Zaprojektowaliśmy oprawę wizualną całego wydarzenia, a podstawą naszego projektu był znak graficzny.