Karolina Ben

Kongres Niepodległa

Jako MUFU przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną Kongresu Niepodległa. Podczas kształtowania oprawy graficznej, postawiliśmy na wyraziste symbole, które przedstawiają cele wydarzenia zorganizowanego na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wybitne Polki

I AM POLKA – oto hasło, które stworzyliśmy w ramach globalnego projektu realizowanego wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Kampania miała na celu promowanie Polski i zwiększanie wiedzy na jej temat poprzez postaci wybitnych Polek. Przygotowaliśmy kanon wspaniałych osobistości i pojechaliśmy z nim w świat.

Kalendarz 2023

Nie możemy zrobić nic z upływającym czasem, ale możemy w tym czasie robić ładne rzeczy. Kalendarz inspirowany Alfabetem Morse’a jest dowodem na to, że mniej zdecydowanie znaczy więcej i nie ma co udawać, że jest inaczej. Krótki sygnał, długi sygnał. Kropka, kreska. Z takich sygnałów składa się cały nasz rok.

Sztuka Źle Obecna

Festiwal „Sztuka Źle Obecna” to projekt Instytutu Pamięci Narodowej. Powstał, aby wydobyć z archiwów artystyczne dziedzictwo lat powojennych w Polsce i zapoznać szeroką publiczność z dziełami artystów, którzy nie mogli tworzyć w czasie reżimu komunistycznego. Do wydarzenia zaprojektowaliśmy kompleksową oprawę graficzną: key visual, reklamy outdoor, animacje i wszystkie elementy wizualne.

Mój Wawer

Wiedzieliście, że Wawer to najzieleńsza i największa dzielnica Warszawy? Tworząc kompleksową identyfikację wizualną Wawra, zwróciliśmy szczególną uwagę na jego swoisty mikroklimat. Rozejrzeliśmy się najpierw wokół jak architekci, którzy mają budować coś całkiem nowego, ale też idealnie współgrającego z duchem miejsca.