Film & Animacja  
Animacja Korporacyjna
Realizacja: 2020
Klient: Siemens
Zakres prac: Scenariusz, Animacja
Klient
Siemens - międzynarodowy koncern z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej i lider w transformacji cyfrowej firm i automatyzacji produkcji
Brief
Celem projektu była prezentacja grupy i nowej struktury Siemensa w Polsce, pozycjonowanie Siemensa jako zrównoważonej (sustainability), wiarygodnej i innowacyjnej firmy technologicznej oraz prezentacja korzyści z wykorzystania rozwiązań i technologii SiemensaPoczątek animacji jest częścią mniej merytoryczną, bardziej wrażeniową. Duża ilość ikon oraz linii sugerujących komunikowanie się obiektów stworzy wrażenie ogromu komunikatów krążących we współczesnym świecie. Dodatkowo taki schemat kolorysytyczny pomoże odróżnić intro od właściwej części gdzie omawiamy obszary specjalizacji branżowych Siemens.


"Jesteśmy liderem transformacji energetycznej i rozwiązań smart-city, poprawiamy jakość życia mieszkańców, dbamy o ich bezpieczeństwo w środkach komunikacji"
"Dzięki naszym rozwiązaniom wzrasta poziom opieki medycznej i dostępność usług w sektorze ochrony zdrowia. Wdrażamy i finansujemy nowe technologie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy technicznej powstają przestrzenie do zrównoważonego życia i pracy oraz energooszczędna i bezpieczna infrastruktura."


Creditsy
Klient: Siemens
Executive Creative Director – Marcin Rossa
Project Manager - Marek Domżał
Graphic design - Jakub Cichecki, Mateusz Firlej
Animation - Kamil Śliwka, Karol Michalik