slajder

Kalendarz UW

Naszym zadaniem było zaprojektowanie kalendarza biurowego na 2018 rok. Chcieliśmy odejść od klasycznego wyglądu kalendarza przekładanego na spirali, dlatego postawiliśmy na projekt luźnych kart stojących na składanej podkładce.

Serwis dla MTJ

Główną prośbą klienta było opracowanie w serwisu w taki sposób, by ułatwić zakup klientom. Poprzednia wersja serwisu była nieco chaotyczna i skomplikowana, co zniechęcało ludzi i rezygnowali opuszczając stronę. Oprócz tego ważny był aspekt promocyjny. Strona miała sugerować klientom, co warto zakupić.

Serwis www dla Teatru Ochoty

Teatr Ochoty to jeden z najmniejszych teatrów miejskich w Warszawie. Od 2010 roku prowadzony jest przez artystów i menedżerów związanych z niezależną grupą Studio Teatralne Koło.

Kalendarz 2021

II edycja kalendarza Mufu. Tym razem postawiliśmy na kolor, mając nadzieję, że nasyci on wszystkie dni 2021 roku.

SKW rebranding

Czy da się stworzyć ciekawy key visual dla „mało atrakcyjnych” branż? Realizacja dla austriackiej firmy z ponad stuletnią tradycją, niech będzie dowodem na to, że można. Firma zajmuje się produkcją kabli, ma ich w swoich magazynach około 3000. To kable zasilające, komunikacyjne, przemysłowe. Każde. Uniwersalne i te specjalne, dedykowane.

ABC Empatii

Projekt składa się z książki „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami” napisanej przez Wiktora Czepczyńskiego, Żanetę Kupczyk i Katarzynę Muzykę-Jacheć. Książka jest kontynuacją przygód Zosi i Maksa znanych już dzieciom z „ABC ekonomii…”.

ABC Czepczyński

Stworzyliśmy rebranding dla firmy spedycyjno-transportowej, która świętowała 20-lecie swojego istnienia. Chcieliśmy uchwycić jej dynamikę i zaznaczyć perspektywę przyszłości. Naszą główną misją było stworzenie świeżej identyfikacji wizualnej, który ożywi markę i wprowadzi ją w nową erę.

Kongres Niepodległa

Jako MUFU przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną Kongresu Niepodległa. Podczas kształtowania oprawy graficznej, postawiliśmy na wyraziste symbole, które przedstawiają cele wydarzenia zorganizowanego na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.