showreel

Animacja korporacyjna

Celem projektu była prezentacja grupy i nowej struktury Siemensa w Polsce, pozycjonowanie Siemensa jako zrównoważonej (sustainability), wiarygodnej i innowacyjnej firmy technologicznej oraz prezentacja korzyści z wykorzystania rozwiązań i technologii Siemensa.

Kartka świąteczna Renault

Groupe Renault produkuje samochody od 1898 roku, jest obecna w 134 krajach i sprzedała 3,8 miliona pojazdów w 2019 roku. Klientowi bardzo zależało na pokazaniu nowego modelu przyszłościowego auta. Stał się on zatem bohaterem tej zimowej opowieści. Akcja dzieje się wieczorem w Wigilię, kiedy miasto jest opustoszałe i gdy wszyscy szykują się do świątecznej wieczerzy.

Wschód Kultury

Naszym zadaniem było przygotowanie animowanego spotu promującego projekt Wschód Kultury łączący trzy festiwale w trzech miastach: Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie, Inne Brzmienia Art&Music Festival w Lublinie oraz Inny Wymiar w Białymstoku.

15-lecie Polski w UE

W ramach obchodów 15-lecia przyłączenia się Polski do Unii Europejskiej, podjęliśmy współpracę z Narodowym Centrum Kultury. Zaprojektowaliśmy oprawę wizualną całego wydarzenia, a podstawą naszego projektu był znak graficzny.

COP24

Na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski przygotowaliśmy animowany spot promujący polską prezydencję Szczytu Klimatycznego ONZ. Spot jest oparty o metaforyczną opowieść o nieustannej, skutecznej transformacji w kierunku zrównoważonego rozwoju będącego wynikiem wspólnego działania wielu różnych elementów.

Wybitne Polki

I AM POLKA – oto hasło, które stworzyliśmy w ramach globalnego projektu realizowanego wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Kampania miała na celu promowanie Polski i zwiększanie wiedzy na jej temat poprzez postaci wybitnych Polek. Przygotowaliśmy kanon wspaniałych osobistości i pojechaliśmy z nim w świat.

Zabytkomania

„Zabytkomania” to ogólnopolski konkurs filmowy organizowany przez Narodowy Instytut Dziedzictwa. Skierowany jest do miłośników filmu i historii i ma na celu promowanie dóbr kultury, nauki i sztuki. Dla naszego klienta stworzyliśmy animację, promującą konkurs i zachęcającą do uczestnictwa w wydarzeniu.

High level international donor’s

Stworzyliśmy kompleksową identyfikację wizualną dla Międzynarodowej Konferencji Darczyńców na rzecz Ukrainy. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach współpracy polskiego i szwedzkiego rządu 5 maja 2022 roku.