Tworzymy
piękno
Chcemy w życiu otaczać się pięknem
Piękny świat to lepszy świat. Dlatego, właśnie w MUFU projektujemy, animujemy, filmujemy, rysujemy, kodujemy - po prostu tworzymy piękne rzeczy. Co więcej, nasze działania są efektywne. W każdym projekcie ważna jest dla nas skuteczność proponowanych rozwiązań.
Świat jest ciekawszy z dobrym dizajnemJesteśmy domem kreatywnym, który jest tworzony przez ludzi utalentowanych i nagradzanych. Nasi twórcy to graficy, ilustratorzy, animatorzy, filmowcy, montażyści, fotografowie, muzycy i programiści, którzy wspólnie tworzą projekty w interdyscyplinarnych zespołach. Dzięki temu nasze projekty zdobywają wyróżnienia w Polsce i zagranicą.

A to wszystko w samym sercu Warszawy w klimatycznej przestrzeni przy ulicy Kredytowej 5, gdzie znajduje się nasze studio. Czerpiemy z historii i doświadczenia a także wprowadzamy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania w naszych projektach.
kompetencje
i usługi
design
Branding
Key Visual
Ilustracja
Print
Outdoor
Key Visual
Strony WWW
Aplikacje
animacja
Explainery
Czołówki
Prezentacje multimedialne
film
Spoty reklamowe
Spoty internetowe
Korporacyjne
Wizerunkowe
Relacje z eventów
StoryboardyZgłaszając się do nas możesz uzyskać kompleksową pomoc, ponieważ jesteśmy przygotowani do wielopłaszczyznowego działania. Zajmujemy się projektowaniem graficznym, filmem, animacją i web designem. Dzięki temu, w przypadku nawet najbardziej złożonych projektów jesteśmy w stanie uzyskać perfekcyjną spójność.

Jeżeli zależy Ci żeby dostać gotowy produkt zaczynając od projektu, a kończąc na druku lub produkcji gadżetów nasz
zespół Ci w tym pomoże.